Gelin Muhabbet Edelim

Gelin Muhabbet Edelim

Muhabbet Edelim Dostlar  Günün  Yorgunluğunu Birazda Olsa Unutalım  Yaşadığımız O sitraesli Meşagetli Hayatımızdan Kurtulup Bir Kaç Saat Bile Olsa Gülelim  Olmazmı.Muhabbet chat odaları göz önünde olan en güzel görseli ve sohbet salonudur.

arihin bizlere vermiş olduğu siyah beyaz bir hayat felsefesi ile sürdüğümüz hayat her birimizi farklı yönde ve farklı alanlarda sınar. Bu hayat yolu bazen uzun , bazen kısa olsa da her alanda herkesin kendine göre sıkıntı stres ve yaşam standartları uygun değişilikler ile gözlemlenmektedir. Biz buna farkın dalık diyoruz.

Bugün İnternet ile tanışan kişilerin kendilerinde onlarca belki binlerce veya hiç sorunları yok tur. Değerli olan burada bir şey var ise oda sağlık. Sağlık olmasa hiç bir şeyin üstesinden kolay olmak üzere gelemeyiz. Bu neden ile sağlık bizim öncümüz olarak kendimize iyi bakmalı sanal alemde kimsenin bizi üzmesine musade etmemeliyiz.

Üzüntü stres düşünce insanın insana verdiği gizli silah gibi , gizli hastalıktır. Sinsice gelen döküntü halsizlik stres ortamından ortaya çıkan bir mevzudur. Bu neden ile sağlımıza dikkat etmeliyiz. Sohbet odalarında olmak bizim huzursuz olacağımızı göstermez. Gerekirse sizi üzen sohbet ten kaçın. Gereksiz olan konuşmaları yapmayın. Kişinin içten gelen düşüncesi kişiyi çok zedeler unutmayalım.

Mobil Chat

Kendimizi değersiz gördüğünüz kişilerden uzak durun. Bu belirginlik ile hayat yolunda yaşarken onlarca sıkıntı stres arasında birde chat ve sohbet yaparak kendinizi kimsenin asla üzmesine germesine izin  vermeyin sevgili kullanıcılarımız. Sevgili dostlar ve saygı değer arkadaşlar , biz sizin için buradayız. Siz bizim için değerlisiniz. Umarız sizi üzen değil , sizi anlayan bay , bayan arkadaşınız sizi daima zinde ve diri tutar.

İyi bir dost veya arkadaş aşk demek insana en iyi gelen en iyi ilaçtan daha iyidir. Bu zaman zarfında burada yazmakta olduğum makalede sohbet yanı sıra sağlık hususuna değinmek istedim. Sağlık eşittir sohbet olmadan muhabbet asla olmaz hayatımızın en önemli gerekli olan bir anlatım ve yaşam tarzıdır

admin 170
Cevap bırakın

Mobilsohbet sohbet Seviyeli Sohbet