Samsung Galaxy Z Filp Herkesi Şaşırttı!

Samsung Galaxy Z Filp Herkesi Şaşırttı!

Samsung Galaxy Z Filp Herkesi Şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S20 ailesiyle birlikte Galaxy Z Flip de tanıtıldı. Sahip olduğu tasarım ve özellikleriyle dikkat çeken Galaxy Z Flip satışları da dikkat çekti. Çünkü telefonun fiyatı üst segment sınıfındaydı. İşte Galaxy Z Flip satış durumu…

Katlanabilir telefon modellerinde öncü olmak isteyen Samsung, daha önce Galaxy Fold modelini de satışa sunmuştu. Galaxy Fold yatay olarak katlanıyorken, Galaxy Z Flip dikey olarak katlanma tasarımına sahip.

Galaxy Z Flip satışları patlama yaşadı

Telefon dünyasında katlanabilir modeller yerini almaya başladı. İlk günlerde bu modeller pek tercih edilmemişti. Ancak işler şimdi tersine döndü. Çünkü Galaxy Z Flip satışlarında patlama yaşanıyor. Telefonu satın almak isteyen birçok kişi, stokların bittiği ve satış yapılamadığı uyarısını aldı.

Katlanabilir modelin böylesine yüksek satış oranları yakalaması beklenmiyordu. Ancak, ABD‘den gelen satış istatistikleri yüzleri güldürdü. Mağazalara gönderilen telefonların neredeyse tamamı satıldı. Ama Galaxy Z Flip almak isteyenler için alternatif de bulunuyor.

Samsung‘un kendi internet sitesinden yaptığı satışta model stoklarda görünüyor. Ancak buradaki işlemlerde de yoğunluk yaşandığı da ortaya çıktı. Çünkü ABD‘de satın alınmak istendiğinde teslimat 4 gün sonrasını, İngiltere‘de ise 14 gün sonrasını belirtiyor.

Hal böyle iken yakın zamanda da internet satışları için ayrılan stokun biteceği öngörülüyor. Samsung satışlar için kesin bir açıklama yapmamış olsa da yeni parti üretim için kolları sıvadığı düşünülüyor.

Galaxy Z Flip satış durumu nedeniyle ikinci parti üretimleri daha erken gerçekleşebilir. Çünkü stok bittiğinde kullanıcıların beklemesi gerekecek.

Galaxy Z Flip satış fiyatı ABD’de 1.3080 dolar, İngiltere’de 1.300 pound ve ülkemizde 13.499 lira.

Muhabbet Başla

admin 1205
Cevap bırakın

Mobilsohbet sohbet Seviyeli Sohbet