Sohbet Chat Odaları Kuralları

Sohbet Chat Odaları Kuralları

Sohbet Chat Odaları Kuralları

Sohbet Siteleri,Chat Siteler,Sohbet Kuralları,Chat Kuralları,Sohbet Chat Odaları Kuralları,kural nedir öncelikle insanların yapmaması gereken ve uyması gereken toplum içerisindeki davranışlarıdır ve bulundukları ortamın düzeni için şart olan bir uygulamadır,belki bu konular bir çok insanı bıktıran ve istemedikleri bir konudur ve kurallarla yasaklarla yaşamayı kimse istemez peki insanların bu denli karşı çıktıkları bu şeye neden gerek duyulmaktadır.

Hepimizin hayatında olan olağan bir durum olan yasaklar reel hayatımızda ailemiz çevremiz ve bulunduğumuz ortamlarda kişiler olarak sergilediğimiz olumsuz davranışlara karşı kendimize çeki düzen vermemiz açısından gerekli olan durumlardır ve bunların nedeni zaten kişinin kendisidir.

Sanal ortamları ele alalım mesela sohbet chat siteleri bu mekanlarında hepsinin koymuş olduğu uyulması gereken kuralları bulunmaktadır bu sitelerin huzuru ve insanların güvenliği açısından önemli bir durumdur uyan uyar uymayan ise kapı dışarı edilir,toplum olarak her zaman nerede nasıl konuşmasını bilirsek zaten kimse yasakta koymaz kuralda ayrıca bu konuda o,denli pişkin insanlarız yüzümüz kızarmadan yaptığımız hataları ört bas etmek için kurallar yasaklar çiğnenmek için vardır bile diye biliyoruz. buda bir arsızlık vurdum duymazlık olsa gerek.

Muhabbetiniz.Net sohbet chat sitemiz olarak muhabbet kurallarımız her yerde olduğu gibi bizlerin mekanında,da zorunlu olarak uygulanmakta.bizlerde dahil hiç bir sunucu bu durumu isteyerek yapmıyor ve kısıtlamaları zorunlu kılmıyor fakat sanalın ilk açıldığı dönemlerden itibaren insanları rahatsız eden olayların bitmeden halen devam etmesi her ne kadar fazla engel olunamasa,da yasakların devam etmesinde büyük rol oynamakta.

Sohbet chat sitelerimiz içerisinde yer alan kurallarımız argo küfür hakaret içerikli konuşmalar insanları rencide edici kelimeler yasaktır.siyaset yapmak Türkiye cumhuriyetini eleştirme yönetimi yargılamak yasaktır.

Odalarımız içerisinde cinsel içerikli konuşmak seviyeli sohbet sitemizi ihlal edeceğinden yasaktır bu konularda veya diğer kurallarımızı ihlal eden kişiler yönetim tarafından uyarıldığı takdirde yönetim ile tartışmak yasaktır.

Başka site adı yazmak odaların tamamında  ve kişisel bilgiler paylaşımı yasaktır özel odaların konuşmaları sohbet genelinde veya başka kişilere yansıtılması kurallarımıza aykırıdır.

Kişiler arasında dil din ırk kültür medeni hal yaş farkı gibi gereksiz ayrımcılık yapmak huzuru bozacağından dolay yasaktır.

Sohbet Chat Odaları Kuralları

Sohbet Chat Odaları Kuralları

Siteye Giriş İçin Tıkla

admin 920
Cevap bırakın

Mobilsohbet sohbet Seviyeli Sohbet